Skip to main content

O gabinecie

Dokładamy wszelkich starań, aby nasz gabinet stomatologiczny był dla Państwa miejscem przyjaznym i komfortowym a leczenie odbywało się w miłej i bezstresowej atmosferze. Nowoczesny sprzęt i wyłącznie wysokiej klasy, sprawdzone materiały oraz wykwalifikowany, kompetentny personel pozwalają uzyskać wysoką jakość świadczonych usług.

Gabinet świadczy usługi stomatologiczne z zakresu

  • protetyki
  • endodoncji
  • ortodoncji
  • stomatologii estetycznej
  • stomatologii zachowaczej
  • chirurgii stomatologicznej
  • implantologii
  • stomatologii dziecięcej
Poprzez indywidualne i profesjonalne podejście do każdego pacjenta zawsze dążymy do osiągnięcia najlepszego wyniku leczenia. Nie koncentrujemy się wyłącznie na konkretnym problemie, ale chcemy również pokazać przyczynę choroby i podpowiedzieć jak jej unikać w przyszłości. Zabiegi są wykonywane przy udziale wykwalifikowanej higienistki stomatologicznej.
W naszym gabinecie zabiegi są bezbolesne. Mamy do dyspozycji, bardzo skuteczne, wysokiej jakości środki znieczulające oraz staramy się aby samo podawanie znieczulenia było w większości przypadków całkowicie bezbolesne.
Zapewniamy Państwu dokładną diagnostykę dzięki precyzyjnej i bezpiecznej cyfrowej aparaturze rentgenowskiej. Zmniejszona o ponad 25% dawka promieniowania oraz cienkie, elastyczne płytki obrazowe zapewniają pacjentom komfort i bezpieczeństwo.
Bezpieczeństwo pacjentów w trakcie zabiegów jest dla nas priorytetem, dlatego dbamy, aby narzędzia i sprzęt stomatologiczny był bezpieczny oraz odpowiadał najnowszym standardom. Bardzo rygorystycznie przestrzegane są procedury dezynfekcji i sterylizacji.
Dbamy o to, aby nasi pacjenci nie musieli oczekiwać na wizytę dłużej niż kilka minut. W związku z tym prosimy o wcześniejszy kontakt, gdyby okazało się, że nie mogą Państwo zgłosić się na wyznaczony wcześniej termin. Wizytę można odwołać telefonicznie lub za pomocą SMS.

Informacja o wpływie działalności na zdrowie ludzi i środowisko

Informujemy, iż placówka jest wyposażona w 2 aparaty rentgenowskie punktowe oraz 1 aparat pantomograficzny. Urządzenia posiadają wymagane zezwolenia oraz pomiary dozymetryczne, z których wynika, że urządzenia nie mają negatywnego wpływu na zdrowie i środowisko.